Bu çok zor bir şey değil.

Bakın, bu çok zor bir şey değil gerçekten. Sizin baskıcı iktidarınıza karşı isyan eden, tek derdi seslerini ve fikirlerini duyurmak olan insanlara karşı kullandığınız aşırı şiddet ve insanlık dışı biber gazı kullanımından bahsetmiyorum.

Tüm dünya basınının Taksim Meydanı’ndan saatlerce canlı yayın yaptığı anlarda sizin uzaktan kumandalı basınınızın ekranları karartmasından da bahsetmiyorum.

Konu, İstanbul valisinin “Taksim’e ve Gezi Parkı’na kesinlikle müdahale olmayacak, siz bundan sonra Türk polisine emanetsiniz!” açıklamasından saatler sonra meydana toplanan on binlerce insanın ortasına gaz bombaları yağdırıp hem Taksim’e hem de Gezi Parkı’na acımasızca müdahale etmeniz de değil. Bu bizi artık şaşırtmıyor, size güvenmeyi çoktan bıraktık çünkü biz.

Sadece şunu düşünün: “Temsilcilerle görüşeceğiz” diyorsunuz ve ardından bu hareketle uzaktan yakından ilgisi olmayan insanlardan hayali bir temsilci heyeti oluşturuyorsunuz. Necati Şaşmaz, Hülya Avşar…

Yani diyorsunuz ki, “Bu halk hareketi ile ilgili görüşme yapılacaksa, iktidar ile konuşacak olan temsilci heyetini de yine iktidar olarak biz belirleriz!”

Bu sizce normal mi?

Bu soruya cevap verin, bu sorunun cevabını iyice bir düşünün ve cevap verin.

Gerisi çorap söküğü gibi gelecek.

Mesai saatleri içerisinde; #DijitalÜrünYönetimi #DijitalTrendler ile ilgilenir. Mesai saatleri dışındaysa; #Edebiyat, #Öykü, #Roman, #ÇizgiRoman, #Oyunlar ve #Fenerbahçe ile zamanını geçirir. Dünyayı gezmeyi sever, gitmediği şehirlere gitmenin hayalini kurar.

Leave a reply:

Your email address will not be published.